8 Nisan 2014 Salı

Sürpriz Hipp Doğumgünü Hediyesi
Bebek bisküvisi ile tanıştık Hipp markası ile. Daha sonra çantamda acil durumlar için mutlaka bulundurduğum kavanoz mamaları ile tanıştık. 
Anne sütüm ile ilgili bir sürü laftan sonra Bartu'ya mama vermeye başlayacağımızda, marketten acele ile Hipp'in mamasını bulamayınca başka marka bir mama almak zorunda kaldım. Ama aldığım mamayı Bartu sevmedi. Sonunda Hipp'in mamasını da buldum ve Bartu bunu sorunsuz içti :) Anne sütünü bıraktıktan sonra da Hipp mamaları ile devam ettik. Mama dışında hazır sütleri de mama çantamızda acil durumlar için ilkyardım amaçlı bulunduruyorum.

Bir çok ürününü severek tükettiğimiz Hipp ile ilgili en büyük problem ise çok rahat bulunmaması :(

GELELİM HİPP'İN BARTU'NUN DOĞUMGÜNÜ İÇİN GÖNDERDİĞİ SÜRPRİZ KUTUYA. ANA-OĞUL HASTA YATARKEN KARGO GÖREVLİSİ BEKLEMEDİĞİMİZ BİR PAKET GETİRİNCE MERAKLA AÇTIK Kİ HİPP ÇOK CİCİ BİR HEDİYE GÖNDERMİŞ. İÇİNDEN BİR ADET BANNER VE İKİ ADET SÜTLÜ YOĞURTLU MEYVELİ TAHIL BAZLI EK GIDA ÇIKTI :) OĞLUM HASTA OLDUĞU İÇİN YEME KONUSUNDA SIKINTI ÇIKARIRSA DİYEREK HAZIR EK GIDA MAMASI ALSAM MI DİYE DÜŞÜNMÜŞ AMA DOKTORDAN  GELİRKEN AĞLADIĞI İÇİN MARKETE UĞRAYAMAMIŞTIM. HIZIR GİBİ YETİŞMEK DİYE BUNA DENİR :D :)

Zaten güvenle ve severek tükettiğimiz bir marka olduğu için o kadar mutlu olduk ki :D

Teşekkürler HİPP

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme